כתום בניית אתרים » מחיר בניית אתרים בוורדפרס

מחיר בניית אתרים בוורדפרס

מחיר בניית אתרים

בשנים האחרונות מערכת הניהול של וורדפרס התפתחה באופן מטורף והיום אין כמעט בונה אתרים מקצועי שלא יודע לבנות אתרים בוורדפרס. יחד עם הגידול במספר בוני האתרים גדל גם ההבדל בין טווחי המחירים של בוני האתרים השונים.

במאמר הבא ננסה לדבר קצת על הנושא של המחיר ומהו טווח מחירים ריאלי בתחום של בניית אתרים בוורדפרס.

אילו גורמים משפיעים על המחיר?

אז לפני שנדבר על מספרים סופיים בואו נדבר קצת על הגורמים שבדרך כלל משפיעים על המחיר של בניית אתר.

עיצוב ייחודי או תבנית מוכנה – הגורם הראשון שמשפיע על המחיר של בניית אתר הוא סוג העיצוב. כאשר בונים אתר עם עיצוב ייחודי זה יעלה את המחיר של הפרויקט. לעומת זאת בניית אתר עם תבנית עיצוב מוכנה וביצוע שינויים לעיצוב הקיים תקטין את המחיר שתצטרכו לשלם.

כמות העמודים – גם כמות העמודים שתקבלו ביחד עם האתר תשפיע על המחיר וככל שכמות העמודים יותר גדולה כך גם יגדל המחיר שתצטרכו לשלם.

עיצוב לוגו – דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האם יש לעסק עיצוב לוגו או שיש צורך בנייה של לוגו חדש לעסק. גם עיצוב של לוגו יכול לגרום להעלאה משמעותית במחיר.

תוכן לאתר – גם כאשר מדובר על כתיבת תוכן מדובר על העלאה רצינית המחיר הסופי של האתר. וגם כאן ככל שכמות העמודים תגדל כאשר התוכן כלול במחיר כך גם העלות הסופית תגדל באופן משמעותי.

סוג האתר – גם לסוג האתר יש השפעה רבה על השקלול של המחיר. בדרך כלל בניית אתרי תדמית יהיו בעלות הנמוכה ביותר וככל שמדובר על אתרים מורכבים יותר כמו חנות וירטואלית, פורטל וכדומה גם כאן כמו שניחשתם המחיר יעלה.

מה המחיר של אתר מקצועי בתכלס?

כפי שציינו מעל לפני שאתם מסתכלים על המחיר רצוי להבין מה אתם מקבלים מבונה האתרים ומה הדרישות שלכם בפועל.

בגדול כאשר אתם פונים למישהו מקצועי בנייה של אתר תדמיתי בדרך כלל תתחיל מהמחיר של 3,000 ש"ח. ככל שהאדם שמתנהל מולכם בעל יותר ניסיון ויכולות המחיר יעלה בהתאמה. טווח המחירים לאתר תדמיתי בדרך כלל ינוע בין 3,000 ל-10,000 ש"ח.

קיימים גם בוני אתרים שמציעים בניית אתרים בעלויות מגוחכות כמו 500 ש"ח ובדרך כלל מדובר על בוני אתרים מתחילים ללא שום ניסיון ועדיף להימנע מעבודה איתם.

כאשר מדובר על בנייה של חנות וירטואלית או אתרים מורכבים המצריכים יותר עבודה בדרך כלל המחיר יתחיל מסדר גודל של 5,000 ש"ח.

אל תתנו למחיר לעוור אתכם וביחד עם המחיר תנסו גם להסתכל על מה שאתם מקבלים ועל מי בעל המקצוע שנמצא מולכם. לניסיון ויכולות של בונה האתרים יכולה להיות השפעה גדולה על ההצלחה של האתר ועל הצורה שבה הוא יתקדם במנועי החיפוש.

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות